Nr. crt. | Numele și prenumele | Clasa | Palatul/Clubul Copiilor/ Scoala |
Premiul
|
1
|
Ardeleanu Cristian
|
VII
|
PC Buzău
|
III
|
2
|
Arsene Denisa
|
VII
|
CC nr.1 București
|
III
|
3
|
Brabete Marius
Stelian
|
VII
|
PC Giurgiu
|
III
|
4
|
Brihac Casian
Daniel
|
IV
|
PNC București
|
II
|
5
|
Buceceanu
Alexandra
|
III
|
PC Botoșani
|
I
|
6
|
Bunea Cosmina
|
III
|
PC Brăila
|
I
|
7
|
Chelu Oana
|
VI
|
PC Giurgiu
|
|
8
|
Chiriac_Eduard
|
III
|
PC Botoșani
|
III
|
9
|
Cibotariu Andrei
|
VIII
|
PC Suceava
|
III
|
10
|
Cismăroiu Negrilă David Andrei
|
V
|
CC Drăgășani - Vâlcea
|
III
|
11
|
Clodnischi Darian
|
VIII
|
PC Botoșani
|
III
|
12
|
Cojocaru Cristina
|
III
|
PC Botoșani
|
I
|
13
|
Coltos Radu
|
VII
|
CN ”Grigore Moisil” Bucuresti
|
II
|
14
|
Constantin Daniel
Ionut
|
III
|
PNC București
|
II
|
15
|
Constantinescu
Sergiu
|
IV
|
PC Buzău
|
III
|
16
|
Dobrescu Maria
|
VI
|
CC nr.1 București
|
I
|
17
|
Domunco Ștefan
|
VI
|
PC Suceava
|
II
|
18
|
Dorde Matei
|
VI
|
CC nr.1 București
|
III
|
19
|
Doroftei Rares
|
VII
|
CC nr.1 București
|
M
|
20
|
Dumitrescul Eduard
|
VII
|
PC Suceava
|
I
|
21
|
Dumitru Andra
|
IV
|
PC Buzău
|
M
|
22
|
Gavrizi Mircea
|
VII
|
CC nr.1 București
|
M
|
23
|
Gheorghe Stefan
Augustin
|
IV
|
Sc. gim. ”M
Sadoveanu” Brăila
|
I
|
24
|
Gratianu Eduard
Mirel
|
II
|
PC Giurgiu
|
M
|
25
|
Grigore Eduard
|
III
|
PC Botoșani
|
II
|
26
|
Grosu Alexandru
Gabriel
|
IV
|
PNC București
|
I
|
27
|
Herasteanu George
Lucian
|
III
|
PNC București
|
I
|
28
|
Iordache Matei
|
III
|
PC Brăila
|
M
|
29
|
Iordache Razvan
|
VII
|
PC Buzău
|
M
|
30
|
Jianu Ioana
|
VII
|
CC nr.1 București
|
II
|
31
|
Lahman Radu
|
II
|
PC Botoșani
|
III
|
32
|
Lăpuşneanu Vlad
|
III
|
PC Brăila
|
III
|
33
|
Leparda Giorgiana
|
III
|
PC Botoșani
|
II
|
34
|
Micu Corina
|
VII
|
CC nr.1 București
|
|
35
|
Mocanu Alexandru
|
VIII
|
CC nr.1 București
|
III
|
36
|
Mocanu Cosmin
|
V
|
PC Buzău
|
III
|
37
|
Muntianu Valentin
|
VI
|
||
38
|
Neacsu Stefan
|
VIII
|
PC Buzău
|
II
|
39
|
Nitoiu Evelina
|
VII
|
CC nr.1 București
|
M
|
40
|
Paulenco Iustin
|
VIII
|
PC Suceava
|
III
|
41
|
Paunescu Laura
|
VII
|
CN ”Grigore Moisil” Bucuresti
|
III
|
42
|
Pătraşcu Sara
|
II
|
PC Brăila
|
III
|
43
|
Petcu Alexandru
|
V
|
CC Drăgășani - Vâlcea
|
III
|
44
|
Petrariu Andrei
|
III
|
PC Botoșani
|
M
|
45
|
Petruc Andrei
Stefan
|
VII
|
PC Botoșani
|
M
|
46
|
Popa Ioan
Alexandru
|
VIII
|
PC Brăila
|
III
|
47
|
Pruteanu Gabriel
|
VI
|
CC Drăgășani - Vâlcea
|
II
|
48
|
Rodriguez Zaharia Briana Alexandra
|
IV
|
PNC București
|
II
|
49
|
Romaș
Ștefan-Sebastian
|
VI
|
PC Suceava
|
|
50
|
Rusu Bogdan
|
VII
|
PC Suceava
|
I
|
51
|
Semeniuc Calin
|
VIII
|
PC Suceava
|
M
|
52
|
Sîrghi Dragoș
Andrei
|
VI
|
PC Suceava
|
|
53
|
Spivac Iulian
|
VII
|
PC Suceava
|
|
54
|
Stan Andrei
|
VII
|
Șc. Gim. ”Sf.
Andrei” București
|
III
|
55
|
Todică Bogdan
|
VII
|
PC Suceava
|
M
|
56
|
Tudor Maria
|
VII
|
CC nr.1 București
|
abs
|
57
|
Tudorache Stefan
|
VII
|
CC nr.1 București
|
III
|
58
|
Țăpîrlan Alexandru
|
VI
|
CC Drăgășani - Vâlcea
|
II
|
59
|
Ţebrean Andreea
|
VII
|
PC Suceava
|
II
|
60
|
Ungureanu Andrei
|
VI
|
CN ”Grigore Moisil” Bucuresti
|
III
|
luni, 5 decembrie 2016
Rezultate la sectiunea programare
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu